Na pozemcích přímo sousedících s golfovým areálem v Praze – Hostivaři vzniká ojedinělý projekt rodinných domů, nazvaný Rezidence Golf Hostivař,  pod jehož realizací je podepsána developerská společnost RODOP.

Po svém dokončení bude zahrnovat zhruba stovku komfortních rodinných domů, společenské a sportovní plochy, dětské hřiště, komunikace a kompletně vybudovanou infrastrukturu. Při západní a severní části areálu bude navíc vybudováno druhé devítijamkové hřiště, které dotvoří a zkultivuje celou lokalitu v této části pražských Horních Měcholup.

Celý areál je budován jako uzavřená oblast s omezeným vstupem a vjezdem pouze pro obyvatele areálu a jejich návštěvy a hosty. Ulice, které zde vzniknou, nebudou předány obci a nebudou veřejné. Zůstanou v majetku společnosti vlastněné majiteli jednotlivých domů.
Rodinné domy inspirované českým funkcionalismem jsou dvoupodlažní s plochou střechou. Do prvního nadzemního podlaží domu je umístěna část určená pro celodenní užívání a také technické zázemí domu. Obytný prostor navazuje na venkovní prostornou terasu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází obytná „klidová“ část domu. Je pro vás připravena výhodná hypotéka od České spořitelny.

V nejbližším okolí je k dispozici kompletní městská infrastruktura, od školek, škol, MHD, obecního úřadu, pošty, přes restaurační, sportovní a společenská zařízení.

První etapa (19 RD) je dokončena a od podzimu 2013 také obývána.

Druhá etapa (21 RD) projektu je dokončena a z velké části i prodána, zbývá posledních pár domů. Probíhá výstavba III. etapy (39 RD) s datem dokončení od jara 2016. U této etapy se hradí pouze 10% ceny, zbylá částka až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy. Z této etapy je již prodáno 25% domů. Zveme vás na prohlídku!

Situace RD

Developerem Rezidence Golf Hostivař je společnost RODOP, která byla založena koncem roku 1993.  Její hlavní obor činnosti je developerská a investiční činnost v oblasti bytových nemovitostí a nemovitostí pro sport a volný čas.